Kluziště na Letné přivítalo o víkendu přes dva tisíce Pražanů

7. 12. 2017
image-kluziste-na-letne-privitalo-o-vikendu-pres-dva-tisice-prazanu

V pátek 1. prosince se odehrálo slavnostní otevření největší ledové plochy v Praze - bezplatného kluziště na Letné. Projekt spadající pod dlouhodobou kampaň Praha sportovní zahájili primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová a zástupci hlavního města Prahy. Již první víkend, kdy bylo kluziště v provozu, vyzkoušelo ledový povrch více než dvě tisícovky návštěvníků.

„S provozem kluziště počítáme do února. V závislosti na počasí a na zájmu Pražanů může být provoz prodloužen či zkrácen,“ uvedl náměstek primátorky Petr Dolínek. V současné době se předpokládá, že kluziště bude fungovat až do 18. února 2018.

Kluziště je přístupné každý den od 9:00 do 21:00 hod. Jedinou výjimkou bude Štědrý den, kdy bude kluziště otevřené pouze do 16:00 hod.

Zábavný program určený zejména pro nejmenší návštěvníky na vás čeká po většinu dní, kdy bude ledová plocha otevřena. Pobyt na ledě vám zpříjemní reprodukovaná hudba, stánky s občerstvením a v případě, že nemáte vlastní vybavení, není problém si jej na místě půjčit.